Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/07/A7811C47-2652-44FB-AFBF-752BDE3E6719-1024x768.jpeg)
Un accident în lanț s-a petrecut acum puțin timp, pe DN 7, Râmnicu-Vâlcea-Pitești, pe fundul neadaptării vitezei și nepăstrării distanței. Patru mașini sunt implicate, un Porsche Cayenne, BMW X3, Renault Clio și Subaru. Primul dintre autoturisme a avut nevoie de tractare, fiind accidentată destul de grav.
Din fericire, nu s-au înregistrat victime, nefiind nevoie de intervenția ambulanței.
Polițiștii sunt la fața locului pentru, dar și pentru a dirija traficul. Revenim cu amănunte!
Advertisement