Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/07/0236CD32-A14B-4BC7-812A-B69D6A0A8743.jpeg)
Președintele PNL Arges, deputatul Adrian Miutescu, a fost reconfirmat azi in funcția de lider al organizației județene, cu un scor zdrobitor: 261 de voturi la 98, cat a avut contracandidatul său, Radu Perianu.
In prezenta președintelui PNL, Ludovic Orban, a europarlamentarului Siegfried Mureșan, vicepreședinte PPE și a ministrului Agriculturii, Adrian Oros, delegații PNL Arges au votat pentru continuitate, pentru proiectele județului și dezvoltarea Argeșului.
Advertisement