Advertisement
UPDATE: Din 7 iulie decurg penalități zilnice în valoare de 0,05% pentru lucrările neefectuate la modernizarea Pasajului “Magnolia”.
Dacă nu știați, vă informăm că, din 7 iulie a.c. curg deja penalizările pentru nerespectarea termenului de dare în folosință a Pasajului “Magnolia”. Totodată, Primăria Pitești va acorda firmei constructoare un certificat negativ care va conta la licitațiile de pe piața construcțiilor.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/07/3920F189-4E62-4346-97F8-D32C365D8254-1024x768.jpeg)
Advertisement