Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/07/E1C634C8-4E94-4F12-82B7-803D0E704CC0-1024x561.jpeg)
Vă spuneam ieri, ca un element picant, că un consilier liberal și viceprimarul Mihai Mihăilescu au participat online, prin platforma electronică a Primăriei Piteşti, la şedinţa de plen a legislativului local.
Din cauze tehnice, ședința a început cu o întârziere de aproape jumătate de oră, ceea ce l-a făcut pe primarul Cristian Gentea sa spună: „Domnu’ Mihăilescu nu are semnal în munți!” Gluma a destins atmosfera…
Advertisement