Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/04/30A852FF-AD44-4FEC-BE34-993033333B9F.jpeg)
Compartimentul Relații Publice din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Argeș este abilitat să comunice următoarele:
Începând cu data de 23 aprilie, în urma dispoziției șefului Inspectoratului de Poliție Județean Argeș, pentru asigurarea continuității actului managerial, comisar șef de poliție Neagoe Mihai a fost împuternicit să îndeplinească atribuțiile de șef al Poliției Municipiului Pitești, pe o perioadă de 3 luni.
Revenim cu detalii!
Advertisement