Advertisement
UPDATE: În urma evenimentului, o femeie în vârstă de 48 de ani, a fost victima unui accident rutier, aceasta suferind răni la nivelul mâinii stângi. I s-au acordat îngrijiri medicale și a fost transportată la spital.
Un accident rutier a avut loc în urmă cu câteva momente în fața bisericii, pe Bulevardul Basarabilor la Curtea de Argeș, posibil o victimă, pieton. La fața locului intervine un echipaj SMURD din cadrul Detașamentului Curtea de Argeș.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/03/AAA.jpg)
Advertisement