Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/03/A49BF5FB-2E5D-4AE1-A71B-1EB02CD127FD-1024x726.jpeg)
În ziua de 28 februarie a.c., poliţiştii din cadrul Poliției Municipiului Curtea de Argeș au constatat faptul că, într-un local de pe raza localității Curtea de Argeș, era în desfășurare un eveniment cu caracter privat (botez), la care participau aproximativ 40 de persoane.
În urma celor constatate, desfășurarea evenimentului a fost sistată, iar administratorul societății a fost sancționat contravențional cu amendă în valoare de 500 de lei, conform Legii 55/2020.
(Foto: descriptiv)
Advertisement