Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/01/WhatsApp-Image-2021-01-11-at-10.46.40.jpeg)
Pentru următoarele două ore traficul pe DN7 în zona localității Morărești va fi închis, iar traficul a fost redirecționat către Curtea de Argeș până la rezolvarea situației tirului cu butelii răsturnat.
Advertisement
Un Comentariu
dilimache
La greu se-ncalca regulile de ciculatie in aiasta zona / dinspre Pitesti spre Valcea, iara politistii-s fac treaba doar cand au chef ; cic-ar fi din osu’ lu’ Zeus . La Podu’ Vadului … de-astepti microbuzul spre Pitesti, ei te intreaba : ” Cu ce treaba pe-aici ? … nu cumva se le-ncurci trebile .