Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/01/C107272B-5EA0-49C1-9242-2A0DBFCE9225-1024x576.jpeg)
Lucrările de modernizare și reabilitare a Colegiului „Armand Călinescu” din Pitești au început de ceva vreme, iar Primăria are în plan achiziționarea de echipamente IT și mobilier necesare desfășurării în bune condiții a activității didactice.
În acest sens, a fost lansată o licitație, suma pusă la bătaie fiind de un milion de lei, fără TVA.
Firmele interesate au termen de depunere a ofertelor tehnice și de preț până pe la 4 februarie.
Advertisement