UPDATE: S-au înregistrat două victime: una preluată de un echipaj de prim ajutor, un bărbat de 52 de ani care a suferit o fractură la membru inferior si cealaltă de 22 de ani care a fost preluată de un echipaj al serviciului de ambulanță județean. La fața locului pompierii au asigurat măsurile specifice de prevenire și stingere a incendiilor.
Știrea inițială: Un accident rutier a fost sesizat la Morărești, mai exact o coliziune între două autoturisme, posibil trei victime neîncarcerate. La fața locului ntervin pompierii cu o autospecială de stingere cu apă și spumă și o ambulanță SMURD de prim ajutor, iar în sprijin se deplasează și un echipaj din cadrul serviciului de ambulantă județean.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/12/132793603_1575525769306926_8326177570206971203_o.jpg)
Revenim cu detalii!