Advertisement
UPDATE 2: A ars casa pe o suprafața de aproximativ 70 de mp.Cauza probabilă: jarul căzut din sobă a generat incendiul. Proprietarul, un bărbat în vârstă de 64 de ani acuza stări de rău și a fost preluat de un echipaj de prim ajutor, i-au fost acordate îngrijirile medicale după care a fost transportat la spital.
UPDATE: Arde o casă de 70 mp. Incendiul este localizat spre mănăstire.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/12/6B1603D7-1E06-489A-B788-BE99CE702CAB-948x1024.jpeg)
Un incendiu a fost localizat la o casă în Mioveni, cartier Făget. La fața locului intervin utilaje de stingere a incendiului.
Revenim cu detalii!
Advertisement