Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/11/Untitled-1-1024x634.jpg)
Astă noapte a fost anunțat un incendiu la o casă de locuit (fără etaj), dinȘtefănești. Au intervenit Detașamentul Pitești cu o autospecială de stingere cu apă și spumă și o ambulanță SMURD. Pompierii s-au luptat cu focul orel bune. Din păcate, a ars acoperișul casei pe o suprafață de aproximativ 50 de mp, au fost evacuate două butelii din casa. Incendiul nu s-a soldat cu victime, s-au înregistrat doar pagube materiale.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/11/incendiu-768x1024.jpeg)
Advertisement