Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/11/adrian-1024x576.jpeg)
Azi-dimineață, în jurul orei 05.39, în localitatea Căteasca pe A1, București-Pitești (KM 92) s-a produs un accident rutier între un autoturism, un auto-tren și o auto-utilitară. Pompierii din cadrul Detașamentului Bradu au intervenit cu o ambulanță SMURD și o autospecială cu modul de descarcerare pentru a acorda îngrijiri medicale unei femei de 61 de ani, care era suspicionată cu fractură la umărul drept (claviculă). Aceasta a primit îngrijiri medicale și a fost transportată ulterior la spital.
Advertisement