Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/10/liceu-1024x576.jpeg)
S-a creat puțină panică în curtea Liceului „Ion Mihalache” din Topoloveni, toți erau curioși de ce a venit ambulanța în curtea școlii. Primul gând care-ți vine în minte: „O fi Covid?” Nu știa nimeni dacă e vorba de vreun elev, sau chiar de vreun profesor. În final, toată lumea a răsuflat ușurată: Nu e Covid, dar este totuși o problemă: Se pare că o elevă dintr-a XI-a s-a lovit la picior la ora de sport, și-a fisurat genunchiul și a făcut atac de panică. Să sperăm ca fata nu a suferit leziuni grave. Vom reveni cu detalii.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/10/liceu-t-1024x576.jpeg)
Advertisement