Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/10/WhatsApp-Image-2020-10-20-at-08.12.56-1024x758.jpeg)
În această dimineaţă, în jurul orei 7,30, şoferul unul autoturism BMW a ieşit de pe strada Vânătorilor în Bdul Nicolae Bălcescu, pe direcţia spre Centru, fără a se asigura şi a fost acroşat de un autoturism care circula regulamentar. În urma tamponării a rezultat avarierea serioasă a BMW-ului. Traficul a fost îngreunat, la faţa locului ajungând un echipaj de poliţie şi un echipaj al Ambulanţei.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/10/WhatsApp-Image-2020-10-20-at-08.12.20-1024x768.jpeg)
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/10/ambulanta-1024x900.jpeg)
Advertisement
Un Comentariu
pieton
BaMaWezi nu a fost vazut la timp de un fraier din trafic. Jmecheru si-a luat-o.