Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/09/B23612B0-7B28-46CA-A523-989D2EEDE6EF-1024x574.jpeg)
Primăria Municipiului Pitești organizează prin Centrul Cultural Pitești cea de-a V-a ediție a Concursului de Fotografie Piteștiul Meu, cu tema „Toamna Piteșteană”, în perioada 4 – 18 septembrie.
Premiile sunt atractive, iar concurenții pot trimite 5 fotografii în format electronic, pe adresa de e-mail a Centrului Cultural Pitești, cultcentre@yahoo.com, până pe data de 18 septembrie.
Regulamentul concursului este postat pe pagina de Facebook a Centrului Cultural Pitești și pe site-ul oficial (www.centrul-cultural-pitesti.ro).
Advertisement