Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/08/accident-768x1024.jpeg)
Un accident rutier a avut loc între 2 autoturisme în Comuna Albota (DN 65 Zona hotel Veneția). Două persoane au fost implicate dintre care una conștientă iar cealaltă este inconstientă. Se deplasează o autospeciala de stingere cu apa și spuma și un echipaj de la serviciul de ambulantă județean, iar in sprijin a venit și un echipaj de terapie intensiva mobila. Ambele sensuri de circulație sunt blocate .
Advertisement