![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/08/WhatsApp-Image-2020-08-17-at-10.13.56-768x1024.jpeg)
PMP Argeș a reluat vineri seria conferințelor de presă, prezentând noi candidați la Primării (Dan Petrescu la Curtea de Argeș și Eugen Pristavu la Corbeni). La conferință a fost prezent și Virgil Baciu, despre care Bulf a spus că „va fi viitorul președinte al Consiliului Județean”. „Numărul de pesediști din PNL scăzuse, iar acum văd că se face o infuzie nouă de social-democrați în PNL”, a spus Bulf. Secretar de stat în Ministerul Economiei, Cătălin Bulf a spus că a participat la o ședință de conciliere privind o lege importantă și că oamenii de la Mediu au un singur mod de a trăi: „să dea amenzi. Ei spun că penalizarea este singurul mod de a disciplina agentul economic, lucru pe care Uniunea Europeană nu îl cere”.
Un Comentariu
Aloe Vera
// … că oamenii de la Mediu au un singur mod de a trăi: „să dea amenzi. Ei spun că penalizarea este singurul mod de a disciplina agentul economic … // .
Dar, bine mai neica-nimeni, tie ti-ar placea ca la ceas de seara … fumuri imputite sa te „aromeze” ?!