Advertisement
Un alt accident rutier pe DN 7, la intersecția cu localitatea Cuca, trei autoturisme implicate, o singură victimă. Intervin pompierii cu o autospecială de intervenție și un echipaj SAJ
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/07/cuca-768x1024.jpeg)
Advertisement
Un alt accident rutier pe DN 7, la intersecția cu localitatea Cuca, trei autoturisme implicate, o singură victimă. Intervin pompierii cu o autospecială de intervenție și un echipaj SAJ
Site deţinut de SC Argeşul Liber S.A. Copyright © 2024