Advertisement
Deputatul PSD de Argeș Nicolae Georgescu ironizează in conferința de presă contrazicerile din sfera puterii, făcând referire la afirmațiile premierului care a anunțat că nu sunt bani de pensii și de salarii, în timp ce ministrul Câțu spune că economia duduie. Lupta politică se încinge.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/06/psd-1-1024x768.jpeg)
De asemenea, N. Georgescu spune ca atitudinea premierului Orban denotă instabilitate când afirmă că trebuie menținută starea de alertă, chiar de urgență, dar alegerile trebuie să se desfășoare la 27 septembrie.
Advertisement