Advertisement
În această seară a avut loc la Bradu o ședință a PSD în care a fost decis candidatul la funcția de primar al comunei. Astfel, edilul în funcție, Dan Stroe, va candida în iunie pentru un nou mandat. Acesta a spus că își dorește ca PSD să obțină și 10 mandate de consilieri locali. La eveniment a participat și noua “tripletă” de la conducerea PSD Argeș – Ion Mînzînă, președinte, Cristian Gentea, președinte executiv, și Simona Bucura Oprescu, secretar executiv.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2019/06/dan-stroe.png)
Advertisement