Advertisement
Preşedintele PNL Argeş, Adrian Miuţescu, este pe… cai mari! El a fost numit – în ultima şedinţă de Guvern – membru în Consiliul de Administraţie al ROMAERO, companie din industria aerospaţială. Vă reamintim că Adrian Miuţescu, fost consilier judeţean, este preşedinte al Autorităţii pentru Valorificarea Activelor Statului, funcţie în care a ajuns după instalarea la Palatul Victoria a Guvernului PNL condus de Ludovic Orban.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/02/romaero.jpg)
Advertisement