Locuitorii din Mioveni (care au peste 18 ani) sunt invitaţi de autorităţile locale să participe la concursul „De Dragobete, iubim româneşte!”.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2018/10/Primaria_Mioveni.jpg)
Concurenţii trebuie să se pozeze lângă sufletul pereche şi să trimită fotografia printr-un mesaj privat pe pagina de Facebook a Centrului Cultural Mioveni, până la 16 februarie, specificând numele şi numărul de telefon.
Fotografiile vor fi postate pe pagina de Facebook a Centrului Cultural Mioveni, în perioada 17-23 februarie.
De Dragobete (24 februarie) va fi desemnată câştigătoare poza cu cele mai multe like-uri. Premiul constă într-o invitaţie dublă la piesa de teatru „Şi cine nu iubeşte”; spectacolul se joacă la 22 martie la Centrul Cultural Mioveni.
Un Comentariu
Anonim
„De Dragobete, iubim româneşte !”
ÎNDUIOŞĂTOR & ÎNGRIJORĂTOR acest „Concurs” !…