Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/02/deces-150x150.jpg)
Doctorul DONCU FIRICĂ, fost şef de secţie Interne la Spitalul Judeţean Argeş, s-a stins din viaţă după o luptă grea şi îndelungată cu o boală neurodegenerativă. Şi-a iubit nespus meseria, colegii şi pacienţii. Era cel mai fericit când oamenii erau sănătoşi. Nu o să îi uităm niciodată zâmbetul! Înmormântarea va avea loc la Biserica Adormirea Maicii Domnului din Trivale, Complexul II, marţi, 4 februarie, la ora 12:00
Advertisement