Advertisement
În urmă cu puțin timp, în zona Pescăreasa de la intearea în Câmpulung Muscel s-a produs un accident de circulație. Din impactul a două mașini a rezultat o victimă, dar autoritățile susțin că ar fi vorba eespre o persoană rănită ușor. Poliția a demarat o anchetă pentru a stabili împrejurările în care s-a produs accidentul și care șofer se face vinovat de incident. La fața locului au ajuns și angajați ai serviciilor medicale.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2019/10/AccidentAlbota01.jpg)
Advertisement