Advertisement
Coada de mașini de la McDonald’s Gară Sud Pitești este din nou uriașă. Aceasta se întinde acum, pe bulevard, pe aproape un kilometru. Se circulă greu, mai ales că o bandă este ocupată integral de mașini ce staționează. După cum ați observat deja din filmare, nervii șoferilor sunt puși din nou la încercare, aceștia încercând să-și facă dreptate în trafic cu ajutorul claxonului.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/06/D6CFF27B-631D-46B7-A3BC-DE9AF36CA324-1024x644.jpeg)
Advertisement
Un Comentariu
Cetatean
Poate ar fi mai util sa sesizati poliția.
Probabil e nevoie de o dramă ca sa se sesizeze din oficiu