Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/06/FCB20B6C-D0F0-4815-96C4-6B76BCA45BF1-1024x572.jpeg)
În această după-amiază, un echipaj de jandarmerie care se afla în misiune de patrulare pe raza municipiului Pitești a observat un bărbat în vârstă de aproximativ 45-50 de ani căzut pe trotuar.
Jandarmii au încercat să vorbească cu bărbatul, însăfără succes, acesta fiind inconștient, dar prezenta semne vitale.
La fața locului a fost solicitat sprijin medical specializat, iar în scurt timp bărbatul a fost preluat de un echipaj de ambulanță și transportat la spital pentru acordarea îngrijirilor medicale.
Advertisement