Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/05/F31E7BB7-FC86-4E53-BC58-DBB71A6723F9-1024x683.jpeg)
Plimbări gratuite de 1 Iunie la Pitești.
Plimbări gratuite cu trenulețul și cu bărcile în parcul Ștrand, de 1 Iunie!
Primăria Municipiului Pitești, prin SPEP, îi invită pe cei mici, alături de părinți și bunici, să petreacă Ziua Internațională a Copilului în aer liber, oferind gratuitate pentru plimbările cu trenulețul și cu bărcile în parcul Ștrand, miercuri, 1 Iunie.
Tot de 1 Iunie, la Grădina Zoologică din Pitești intrarea este gratuită! Primăria Municipiului Pitești îi invită pe cei mici, alături de părinți și bunici, miercuri, 1 Iunie, la Grădina Zoologică, unde intrarea va fi gratuită pentru toți vizitatorii. Programul de vizitare este în intervalul orar: 10:00- 19:00.
Advertisement