Advertisement
Astăzi, în jurul orei 14, la Curtea de Argeş a avut loc un accident în care au fost implicate o motocicletă şi un autoturism. Evenimentul a s-a produs în apropierea mânăstirii, lângă o benzinărie.
![accident motocicleta curtea de arges](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/06/WhatsApp-Image-2021-06-06-at-14.45.14-1024x869.jpeg)
În urma impactului, motociclistul a suferit mai multe răni. Acesta a fost preluat de către echipajul SAJ, iar o femeie a suferit un atac de panică și a fost transportată la spital de către paramedicii SMURD pentru investigații medicale suplimentare.
La fața locului au intervenit pompierii cu o autospecială și o ambulanţă SMURD, alături de un echipaj al Serviciului Județean de Ambulanță.
Advertisement