Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/08/D655C078-031C-45C5-B4EA-0CC63EE672EC-1024x683.jpeg)
Update: La locul intervenție au ajuns pompierii cu o autospecială de stins incendii, o autospecială de descarcerare și un echipaj SMURD. Două persoane care se aflau în autoturismul care a luat foc au fost asistate medical de către echipajul SMURD. A fost vorba de o femeie cu atac de panică și un bărbat rănit la mână. Din fericire incendiul nu a ajuns la o sondă și o stație peco aflate în apropiere, flăcările care s-au propagat pe vegetația uscată au fost ținute sub control de către participanții la trafic
Pe DN 7, în localitatea Drăganu a fost sesizat un accident rutier cu 2-3 autoturisme implicate , dintre care unul ar fi luat foc.
Traficul este blocat. Revenim!
(Foto: descriptiv)
Advertisement