Advertisement
Din cauza vremii, cu o ploaie rece şi sâcâitoare care nu a încetat de azi de dimineaţă, Piteştiul a fost cam sărac în oferte de Ziua Copilului.
La Zoo, unde accesul a fost gratis, nu s-au încumetat prea mulţi, la festivalul cărţii de la bibliotecă, la fel, aşa că singurul loc foarte tentant de 1 Iunie a rămas mall-ul Vivo. Prin urmare, aici e rupere la această oră.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/06/56CC5E7E-166F-4F7D-938D-B8443694A2CF-1024x768.jpeg)
Parcarea la acest centrul comercial de la marginea oraşului e plină ochi, iar podul peste râul Argeş este arhiplin de maşini, traficul rutier având nevoie de dirijatul poliţiştilor, aflaţi la ambele lui capete.
Advertisement