Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/10/C0D9DB98-BEEB-4C90-9265-EB47CAB8ED48-1024x768.jpeg)
Accident rutier în comuna Uda, sat Miercani, un autoturisme ieșit în afara carosabilului, ajungând într-o râpă. La fața locului s-au deplasat pompierii cu o autospecială de intervenție, o autospecială de descarcerare și un echipaj SAJ.
În interiorul autoturismului se aflau o femeie și un copil, care au reușit să iasă din mașină și să urce pe mal cu ajutorul trecătorilor.
Advertisement