Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/08/8A9490CE-5C65-403F-A8F4-C9D51C99547A-1024x762.jpeg)
Reabilitarea spatiilor verzi, locuri de parcare, înfrumusețarea terenurilor aferente imobilelor și alte subiecte asemănătoare a discutat viceprimarul Piteștiului, Gelu Tofan în urmă cu puțin timp.
Edilul a fost prezent la blocul E4A de pe strada Carpenului din cartierul Gavana unde a ascultat problemele ridicate de administrator și câțiva cetățeni.
Alături de viceprimar a fost și Alexandru Marcu, șef în cadrul Serviciului de Exploatare al Patrimoniului Pitești. Nemulțumirile locatarilor și propunerile lor au fost notate, urmând ca viceprimarul, după cum a promis, să găsească soluții eficiente pentru îmbunătățirea condițiilor de trai în comun.
Advertisement