Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/01/WhatsApp-Image-2021-01-24-at-12.25.43-1024x484.jpeg)
UPDATE: Cele două victime sunt o femeie în vârstă de 33 de ani care acuză dureri la coloană și un minor de 15 ani cu dureri la membrul inferior stâng.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/01/WhatsApp-Image-2021-01-24-at-12.24.42-1024x512.jpeg)
Știrea inițială: Un accident rutier a avut loc în comuna Țițești, 2 turisme intrând în coliziune. Din nefericitul eveniment rutier au rezultat două victime conștiente, neîncarcerate. La fața locului intervin pompierii cu o autospecială de intervenție și o ambulanță SMURD.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/01/WhatsApp-Image-2021-01-24-at-12.25.42-1024x484.jpeg)
Advertisement