Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2024/06/IMG_0990-1024x683.jpeg)
Una dintre cele mai iubite tinere de pe TikTok vine la Argeș Mall.
Iorga, una dintre cele mai urmărite tinere din online-ul românesc, cu milioane de vizualizări pe Instagram și TikTok, vine în Pitești. Aceasta va fi prezentă sâmbătă, 8 iunie, la Argeș Mall, acolo unde fanii o vor putea cunoaște și în realitate.
“Vino să o întâlnești pe 𝐈𝐎𝐑𝐆𝐀 la #SheriffRealFood în #ArgeșMall!
Pe 8 iunie, de la ora 14:00, te așteptăm la un eveniment special de Meet & Greet cu IORGA! Fanii vor avea ocazia să o cunoască, să facă poze și să petreacă timp alături de ea.
Te așteptăm cu drag să petrecem împreună o după-amiază de neuitat!”, au transmis organizatorii.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2024/06/IMG_2459-1024x1020.jpeg)
Advertisement