Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/12/EB92F42A-2F2F-4C99-A597-93F3627B5AEB.jpeg)
Pentru reducerea riscului de producere a evenimentelor rutiere nedorite, Primăria Municipiului Piteşti a decis amplasarea unui limitator de viteză pe strada Banu Mărăcine, acțiune efectuată astăzi, 20.12.2021, de către Administraţia Domeniului Public, conform avizării din Comisia de sistematizare a circulației rutiere din data de 11.11.2021.
Participanţii la trafic sunt rugaţi să circule cu prudenţă, în zonă, pentru evitarea oricărui incident.
Advertisement