Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/11/F1816898-A5FD-479F-82FC-91B0A48BE633-1024x671.jpeg)
Un nou consilier județean în Argeș.
Un nou consilier județean Marina Monalisa Ioniță a depus marți jurământul în calitate de consilier județean.
Marina Monalisa Ioniță, membru PSD, a ocupat locul rămas vacant după plecare consilierului Eleodor Olavi Nițescu, cel care a fost numit director general adjunct al Regiei Naționale a Pădurilor Romsilva.
Marina Monalisa Ioniță va activa în Comisia pentru Promovarea Programelor de Dezvoltare Locală, Județeană, Regională și Europeană, Parteneriate și Turism.
Advertisement