Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/11/8C0A1241-111B-4821-9CC2-9C98915461DA-1024x683.jpeg)
În această dimineață, un pacient infectat cu Covid, în vârstă de 62 de ani, a încercat să se sinucidă, aruncându-se de la etajul 1 al spitalului Leordeni.
Acesta era dependent de oxigen, cu toate acestea s-a deconectat de la aparate și a sărit în gol de pe fereastra spitalului.
Bărbatul a fost găsit conștient de medici, dar puternic lovit la picioare și a fost transferat la Spitalul Județean de Urgență Pitești pentru investigații amănunțite.
Advertisement