Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/11/70BFF13F-35A0-4F20-A27D-5A53342933B8-1024x683.jpeg)
Un bărbat beat criță a blocat circulația pe bulevardul “Brătianu”.
În această seară, o scena… amuzantă s-a petrecut pe bulevardul I.C. Brătianu din municipiul Pitești. Un bărbat amețit de aburii alcoolului s-a întins în mijlocul străzii, rostogolindu-se mai ceva ca un copil mic.
După minute în șir de “distracție”, circulația a ajuns să se blocheze, iar șoferii să aibă nervii întinși la maxim.
Situația a fost salvată de un echipaj al Poliției Locale care l-a îndepărtat pe bărbat din mijlocul străzii. Astfel, mașinile au putut să-și continue drumul fără riscuri.
Video: Info Trafic Pitești
Advertisement