Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2019/10/masina01-1024x498.jpg)
Fostul primar al municipiului Pitești, Tudor Pendiuc, a fost implicat în urmă cu puține momente într-un accident de circulație. Evenimentul rutier a avut loc pe DN73, pe raza comunei Mărăcineni.Undeva în dreptul benzinăriei Lukoil, Tudor Pendiuc a fost acroșat de un șofer care se deplasa cu o Dacie MCV.
Tudor Pendiuc conducea un Logan argintiu (foto jos). Din primele informații, fostul primar a scăpat teafăr!
IPJ ARGEȘ Evenimentul rutier a fost protocolat fără victime.
În urma cercetărilor, TUDOR PENDIUC a rămas FĂRĂ PERMIS!
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2019/10/masina02-1024x498.jpg)
Advertisement