Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/01/15E31454-B5BD-48BD-BA5D-0F610C9A5E8D-1024x682.jpeg)
Circulația pe sensul de acces în municipiul Pitești, în zona Podul Viilor, este deviată spre strada Depozitelor, ca urmare a lucrărilor de remediere a unei avarii majore la canalizare pe strada Calea București, zona sensului giratoriu.
Polițiștii Locali din cadrul Serviciului Siguranță Rutieră sunt prezenți pentru a fluidiza traficul rutier din zonă și fac apel către conducătorii să dea dovada de înțelegere și răbdare.
Advertisement