Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/11/strand-1024x768.jpeg)
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/11/STRAND-2-1024x768.jpeg)
Accident rutier, coliziune între două mașini, str. Ștrand. A intervenit Detașamentul Pitești cu o autospecială de intervenție și o ambulanță SMURD. În urma evenimentului au rezultat trei victime dintre care una a refuzat îngrijirile medicale și transportul la spital iar celelalte două, un bărbat de 41 de ani și o femeie de 33 de ani, suferind traumatisme cranio faciale și răni la nivelul membrelor. Cele două victime au primit îngrijiri medicale și au fost transportate la spital. Î
Advertisement