Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/06/semafor-1024x575.jpg)
Semafor inteligent pus în funcțiune la Pitești.
Semaforizare inteligentă funcțională, de astăzi, în intersecția Mircea Eliade cu Bd. Nicolae Bălcescu.
„Astăzi, de la ora 11:00, noua semaforizare din intersecția Mircea Eliade cu Bd. Nicolae Bălcescu va trece la o funcționare normală, după intervalul de o săptămână în care semafoarele au activat pe galben intermitent”, a transmis Primăria Pitești.
Advertisement