Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2024/07/IMG_4207.jpeg)
Se lucrează noaptea aceasta în Pitești. Primăria, mesaj pentru șoferi.
În noaptea dintre 15 și 16 iulie 2024, Administrația Domeniului Public Pitești va executa lucrări de frezare și asfaltare (parțială) a carosabilului deteriorat pe Bd. Nicolae Bălcescu, tronsonul cuprins între strada George Coșbuc și strada Gârlei, pe sensul de mers centru – Bascov.
De mâine dimineață, urmează să fie realizată asfaltarea tronsonului frezat.
Participanții la trafic sunt rugați să circule cu atenție sporită.
Advertisement