Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2023/11/IMG_4054.jpeg)
Schimbare pe o stradă din Pitești.
Pentru reducerea riscului de producere a evenimentelor rutiere nedorite, Primăria Municipiului Piteşti a decis amplasarea a două limitatoare de viteză pe carosabilul străzii Barbu Ștefănescu Delavrancea.
Acţiunea a fost realizată de către Administraţia Domeniului Public astăzi, 06.11.2023, conform avizării din Comisia de sistematizare a circulației rutiere din data de 18.10.2023.
Participanţii la trafic sunt rugaţi să circule cu prudenţă pentru evitarea oricărui incident.
Advertisement