Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/03/969F1B15-BD90-47F4-BC8E-53BA4004CA1B.jpeg)
Începând de luni, 7 martie și până la sfârșitul acestei luni, la Serviciul Public Comunitar de Pașapoarte Argeș se va lucra de la ora 8 până la ora 20, la toate ghișeele.
Angajații vor lucra în două schimburi de câte 8 ore, după cum ne-a anunțat în această dimineață prefectul Radu Perianu.
Este nevoie de programare pentru eliberarea de pașaport. Programarea se face exclusiv prin completarea formularului on-line de pe platforma www.epasapoarte.ro
Advertisement