Advertisement
Poliţişti ai Serviciului de Investigaţii Criminale Argeş, împreună cu colegi de la Poliţia Ştefăneşti, au pus în aplicare un mandat de executare a pedepsei închisorii. Ei l-au ridicat de acasă pe Vasile Cătălin Miu, de 26 de ani, din Ştefăneşti, pe care Judecătoria Piteşti l-a condamnat la patru ani şi opt luni de puşcărie în regim privativ de libertate pentru furt calificat. Duba l-a adus la penitenciar.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2017/09/CondamnatiDuba01-1024x585.jpg)
Advertisement