Advertisement
Supărare fără margini pentru un bărbat din Piteşti, care, în timp ce mergea cu maşina pe o stradă din Trivale, s-a pomenit să asfaltul a cedat şi autoturismul a rămas blocat în groapa formată sub roţi. Incidentul a avut loc lângă Şcoala Nr. 12, iar maşina a rămas suspendată şi nu a mai fi putut fi mişcată.
Proprietarul, mulţumit totuşi că el nu a păţit nimic, a sunat la autorităţi şi a solicitat ajutor. Întrucât avariile produse autoturismului sunt destul de serioase şi reparaţiile costă mult, omul este decis să se adreseze instanţei de judecată. După două ore a reuşit să scoată vehicului din groapă şi poliţia locală a închis zona respectivă până când strada va fi reparată.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2019/12/B4F8EC88-F2A2-463F-8C98-D6958361EC0C.jpeg)
Advertisement