Advertisement
Fostul Restaurant Zahana din Piteşti s-a făcut scrum în această seară, după ce un incendiu de proporţii a mistuit în întregime imobilul. Cândva, a fost un restaurant apreciat pentru mâncărurile tradiţionale şi priveliştea deosebită, fiind situat la malul râului Argeş.
Astăzi, nu a mai rămas nimic. Ultimele fotografii de după intervenţia pompierilor ISU Argeş ne înfăţişează un morman de scrum şi oameni curajoşi care-şi trag sufletul şi sunt uşuraţi fiindcă nu au existat în primul rând victime.
Aşadar, restaurantul Zahana Piteşti înainte…
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2019/06/zahana-inainte.jpg)
Şi după…
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2019/06/ramasite-zahana-1024x768.jpg)
Iar pompierii ISU trebuie felicitaţi încă odată pentru modul cum au acţionat! RESPECT!
Advertisement