Advertisement
Ce mai fură azi românii? Păi, ce să mai fure? O pereche de ponei de la Păstrăvăria Brătioara. Indiciile trimit către o utilitară în care, în noaptea de 9 spre 10 iunie, hoţii i-au „săltat”, apoi au dispărut în întuneric.
![Poneii au fost furaţi acum câteva nopţi](https://www.ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2017/06/ponei-300x225.jpg)
Poneii au fost furaţi acum câteva nopţi
Pentru cine poate da informaţii, la telefonul 0744-496702, se oferă 1.000 de lei recompensă. N-o rataţi, dacă ştiţi ceva!
Advertisement